CZ SK EN DE
„Professional, attentive and perfect team.“ -Legal 500, 2016 Edition

Ing. Alois Kohout

Výkonný riaditeľ / Praha / Bratislava

Alois Kohout pôsobí v advokátskej kancelárii Dvořák Hager & Partners vo funkcii výkonného riaditeľa pre Českú a Slovenskú republiku so zodpovednosťou za celú oblasť business support.

Alois je manažérom s viacročnými skúsenosťami v nadnárodných spoločnostiach, a to ako v Českej republike, tak i v zahraničí. Viac ako desať rokov pracoval pre najväčšiu nórsku spoločnosť Norsk Hydro v ČR, Slovinsku, Chorvátsku a Poľsku. Po návrate do Českej republiky pôsobil na pozícii Finančného riaditeľa spoločnosti JohnsonDiversey a vo funkcii CFO pre Českú a Slovenskú republiku v dánskej globálnej firme ISS (Facility Management). V posledných rokoch sa Alois venoval poradenskej (Interim Management) a lektorskej činnosti (kurzy financií pre programy MBA a vzdelávacie agentúry),

Alois je absolventom VŠE v Prahe, obchodnej fakulty, a počas doby svojej praxe absolvoval mnoho kurzov zameraných nielen na oblasť financií (Euromoney Training, UK), ale i vedenia ľudí (Nórsko, Dánsko). Okrem češtiny hovorí anglicky.

Späť
© 2013 dvořák || hager & partners. Impressum.